Lecico | Atlas | CLEANH20SET | Belfast Sinks
Description
  • Cleaner sink
  • 20" high back
  • Includes waste & legs
  • Acid and alkali resistant glazed surfaces
  • Designed to withstand heavy use
  • Rubber pads
  • Dimensions: (W) 510mm, (D) 380mm, (H) 535mm