Lecico | Atlas | CLEANL20SET | Belfast Sinks
Description
  • Cleaner sink
  • 20" low back
  • Acid and alkali resistant glazed surfaces
  • Designed to withstand heavy use
  • Rubber pads
  • Stainless steel bucket grating
  • Floor or wall mounted
  • 1 1/2 inch waste outlet
  • Dimensions: (W) 510mm x (D) 380mm x (H) 380mm